Wyroby margomed

Wyroby medyczne Margomed stosowane są w większości szpitali w Polsce, a udział w rynku wynosi ponad 60 %. Dziękujemy za zaufanie.

Wyroby medyczne

Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych

Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych przeznaczony jest do prowadzenia wlewów metodą grawitacyjną z pojemników szklanych, twardych tworzywowych i miękkich worków.

Przyrządy Margomed spełniają wymagania norm: PN-EN ISO 8536-4, PN-EN 10993-1, PN-EN 1707 oraz dyrektywy medycznej 93/42/EEC.

Przedłużacze do pomp infuzyjnych

Przedłużacze przeznaczone są w szczególności do pomp strzykawkowych. Dostępne są dwie opcje: przedłużacze standardowe (transparentne) lub do leków światłoczułych (bursztynowe).

Przedłużacze do przetoczeń

w wersji bez ftalanów

Przyrządy do przetaczania krwi i preparatów krwi typ TS

Przyrządy do przetaczania krwi są wyrobami jednorazowego użytku, jałowymi, niepirogennymi, nietoksycznymi, podlegającymi sterylizacji tlenkiem etylenu. Okres przydatności do użycia wynosi 3 lata. Wyrób pozbawiony lateksu.

Wszystkie etapy produkcji realizujemy we własnym zakresie dzięki posiadaniu: biura konstruktorskiego, narzędziowni, wtryskowni, pakowni, sterylizatorowni oraz laboratorium.

Strzykawki do pomp infuzyjnych 50 (60) ml

Strzykawki trzyczęściowe przeznaczone są do prowadzenia wlewów kroplowych przy pomocy pomp infuzyjnych.

Strzykawki z końcówką do cewników 50 i 100 ml

Strzykawki przeznaczone są do aspiracji płynów i wykonywania płukań.

Strzykawki dwuczęściowe jednorazowego użycia

2ml, 5ml, 10ml, 20ml

Kieliszki do podawania leków 25 ml

Kieliszek do podawania leków produkowany jest w dwóch wariantach: z polipropylenu i elastyczne z polistyrenu z wiekszą przejrzystością. posiadający bardzo dobrą przejrzystość.

Wyroby do diagnostyki laboratoryjnej

Pojemniki na mocz

sterylne i niesterylne

Pojemniki na mocz są wyrobami jednorazowego użytku, jałowymi, niepirogennymi, nietoksycznymi, podlegającymi sterylizacji tlenkiem etylenu. 

MARGOMED
Margomed jest polskim producentem, specjalizującym się w produkcji wyrobów medycznych oraz wyrobów do diagnostyki laboratoryjnej.