Zapraszamy na 28. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol 2024 r.

PLASTPOL to jedne z najlepszych targów sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. W maju w Targach Kielce kilkuset wystawców z całego świata zaprezentuje nowości technologiczne, maszyny, linie produkcyjne, surowce do przetwórstwa i wiele innych.

Miło nam poinformować, że weźmiemy udział jako wystawcy w tegorocznej 28. edycji PLASTPOL. Wydarzenie jest zaplanowane w dniach 21-24 maja w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Zapraszamy do odwiedzenia nas na Hali D przy Stoisku D-5. Przybliżymy zwiedzającym temat oferowanych przez nas usług:
– na wtryskarkach i wytłaczarkach;
– narzędziowych;
– laboratoryjnych;
– sterylizacji.

Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z naszymi usługami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

oferowane usługi

usługi na wtryskarkach i wytłaczarkach

Działamy w sektorze medycznym w warunkach CLEAN ROOM. Produkcja odbywa się na wtryskarkach Arburg (siła zwarcia: do 100 ton – 6 sztuk wtryskarek, do 150 ton – 11 sztuk wtryskarek, do 200 ton – 7 sztuk wtryskarek, gramatura wtrysku od 10 do 400 gram) wraz ze wszystkimi potrzebnymi do produkcji peryferiami: taśmociągi, podajniki barwników, sterowniki gorących kanałów MOLD MASTERS, termostaty HB-THERM, młynki, suszarki.

Pozwala nam to uzyskać jak najlepsze wypraski po niskich kosztach produkcji. Całość produkcji utrzymuje doświadczona kadra operatorów a nad jakością wyprasek czuwa dział Kontroli Jakości.

Posiadamy Narzędziownię, w której można dokonać modyfikacji i remontu powierzonych form.

Przetwarzamy takie tworzywa jak PP, PE, PS, ABS, SBC, PVC.

 

usługi narzędziowe

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju formach wtryskowych.

Na własne potrzeby konstruujemy i wykonujemy formy wtryskowe, jak również świadczymy usługi ich regeneracji.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy proponować usługi frezowania, toczenia, szlifowania a także drążenia wgłębnego jak i cięcia materiałów na drążarce drutowej.

Nasza oferta:

  • frezowanie;
  • toczenie;
  • szlifowanie;
  • drążenie.

usługi laboratoryjne

Jako producent wyrobów medycznych koncentrujemy się przede wszystkim na badaniach w ramach kontroli i produkcji.

Oferujemy świadczenie usług laboratoryjnych w zakresie:

 • badania jałowości;
 • badania czystości mikrobiologicznej – bioburden;
 • badania starzeniowe w komorze klimatycznej;
 • badania środowiska – zanieczyszczenie cząstkami stałymi i zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Zanieczyszczenia mikrobiologiczne powierzchni – płytki odciskowe;
 • badania fizykochemiczne;
 • testy materiałów na maszynie wytrzymałościowej – badanie wytrzymałości na rozciąganie, ściskanie, skręcanie lub zginanie.

usługi sterylizacji

MARGOMED jako producent wyrobów medycznych posiada specjalistyczną 16 paletową linię sterylizacyjną.

W ramach dodatkowej działalności oferujemy wysokiej jakości usługi sterylizacji tlenkiem etylenu dla różnorodnych branż i potrzeb.

W skład naszego systemu wchodzi komora kondycjonowania, sterylizacji oraz odgazowania, które zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie zapewniające precyzyjną kontrolę parametrów, takich jak temperatura, wilgotność, stężenie EO, ciśnienie oraz czas.

Jako zaufany partner w dziedzinie sterylizacji, zapewniamy skuteczną i precyzyjną dezynfekcję dla różnych przedmiotów, zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

 

zapraszamy do nawiązania kontaktu i rozpoczęcia współpracy

MARGOMED – zmieniamy się dla Was!

Margomed – zmieniamy się dla Was
Mamy przyjemność poinformować o rebrandingu MARGOMED. Nowe logo przedsiębiorstwa to połączenie nowoczesności z ponadczasową klasyką. Pozostaliśmy w odcieniach koloru niebieskiego, który od początku towarzyszy MARGOMED. Niebieski symbolizuje bezpieczeństwo, zaufanie oraz stabilizację. Kojarzony jest także z branżą medyczną. Nie bez powodu postawiliśmy na ten kolor. MARGOMED to 30 lat doświadczenia, najwyższe standardy produkcji oraz innowacyjność. Zmianie uległ krój pisma. Logo stało się czytelniejsze, natomiast użyty font Maven Pro świetnie sprawdza się zarówno w Internecie, jak i materiałach drukowanych. Czytelność jest zapewniona także przez zmianę szerokości fontu. Zostały użyte tu wersje: bold oraz regular. Dodaliśmy również claim, w którym wyróżniliśmy słowo „quality”, czyli „jakość”. Wysoka jakość to coś, co zdecydowanie wyróżnia MARGOMED na tle konkurencji. Wartość ta pozostaje niezmienna od lat.
MARGOMED
Margomed jest polskim producentem, specjalizującym się w produkcji wyrobów medycznych oraz wyrobów do diagnostyki laboratoryjnej.